Plantator.org.ua • Просмотр темы - ПОБОЛТАЕМ? :)

Текущее время: 28 мар 2024, 13:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Администрация - info@Plantator.org.ua


UaPlantator

Форум о цветах и растениях
 



50 грн за реєстрацію в MONOBANK
Після отримання картки яку видадуть після встановлення додатку за посиланням - https://monobank.ua/r/xBdDsc



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2652 ]  На страницу Пред.  1 ... 262, 263, 264, 265, 266  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 28 май 2022, 19:46 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
28 травня 2022 року ботанічний сад імені Гришка відновив роботу. s:037

У КМДА зазначили, що в ботанічному саду провели огляд на вибухонебезпечні предмети. Раніше повідомлялося, що піротехники знайшли 4 снаряди часів Другої Світової війни.

Адреса: вул.Тімірязєвська, 1
Графік роботи: 8:00 до 21:00


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 

 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 10 сен 2022, 08:04 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
У Карпатах знайшли гриб-гігант. Гриб-гігант знайдено в Ворохтянському ПНДВ (природоохоронне науково-дослідне відділення). Вага гриба – 3 кілограми

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2022, 19:48 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
На території Київської області заборонено використання святкової ілюмінації — гірлянд, світлових декорацій тощо. Рішення прийнято на Оперативному штабі ради оборони Київської області.


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2022, 20:14 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
— Ти у Польщі?
— Так, вже ходжу тут до школи. В мене всі уроки польською, уявляєте?
— Тобі подобається?
— Спочатку було страшно. Бо я ніколи не вчив польської. Але ж дітям потрібно до школи ходити?
— Звісно, потрібно.
— Ну ось. Значить, треба вивчити польську. Це ж їхня рідна мова. А як інакше? Ніяк.
— Ніяк...
***
— Зараз дуже скрутно матеріально. Але за три місяці буде легше, я знаю.
— Чому саме за три?
— Тому що зараз інтенсивно вчимо іспанську. Я дуже старанна учениця, і дітям своїм кажу вчити мову з усіх сил. Бо тоді тут в Іспанії буде більше шансів мені роботу знайти, а їм гарну освіту здобути. Ну це ж логічно, що ми не дамо собі ради в іншій країні без знання мови. Це ж їхня рідна мова. А як інакше? Ніяк.
— Ніяк...
***
— Готуюся до виїзду на інший континент. Чекаю на результати тесту рівня мови. Він — обов'язкова умова працевлаштування в фірмі, куди мене беруть.
— На які результати сподіваєтесь?
— Думаю, тест успішний. Я пів року ще до війни витрачав щоденно по 4 години на заняття з репетитором. Бо то дуже складна мова, але не зможу працювати, не знаючи її. Це ж їхня рідна мова. А як інакше? Ніяк.
— Ніяк...
***
— Рєбьонку трудна в школє. Он же учілся в рускай. У нас била многа украінских, но ми же в сємьє па рускі разгаваріваєм. Єму трудна била в украінской. Да і я нічєво би нє паняла в етіх учєбниках, хатя живу в Украінє многа лєт.
— Думаю, він прекрасно усе розуміє. З часом буде легше писати й висловлювати думки нашою милозвучною мовою. Однокласники йому допоможуть — він же чутиме від них щодня українську. І ви говорiть з ним вдома українською...
— Да нєт, зачєм? Нам тяжело. І ета далжни панять в мєснай школє. Зачєм рєбьонку учіть украінській, єслі всю жизнь он на рускам разгаваріваєт? Ета далжни учітивать! А как іначє? Нікак!
Автор чудового посту Наталія Сиротич


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 04 апр 2023, 11:46 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
З 7 по 9 квітня 2023 року у Будинку природи відбудеться Фіалковий фестиваль.

Коли: 11:00 до 18:00 (неділя до 17:00)

Де: Будинок Природи, вул.Рогнідинська, 3 (вхід з двору).

Вартість: 50 грн — повний квиток; 30 грн — дитячий/пільговий.


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 

 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 04 авг 2023, 06:35 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
На Закарпатті видобули першу сіль під час розробки Тереблянського соляного родовища (Тячівський район). У перспективі воно зможе забезпечити 100% потреб України.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, оприлюднивши відповідні фото.

Першу сіль вдалося видобути 28 липня 2023 року. s:008


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 30 окт 2023, 19:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
У яких областях України заборонено ходити в ліс. Список від ДСНС

Обмеження на відвідування лісу є на всіх звільнених від російської окупації територіях. Зокрема, заборона діє у 14 областях. Про це заявив прес-офіцер ДСНС України Олександр Хорунжий

За рішеннями обласних військових адміністрацій, заборона на відвідування лісів стосується 14 областей, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської.

Зокрема, небезпека є на територіях, які були під російською окупацією, де був присутній ворог, де відбувались бойові дії або на ділянках, що перебували під обстрілами. s:026


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 10 дек 2023, 09:03 
Не в сети

Зарегистрирован: 24 июн 2022, 20:44
Сообщения: 13
Откуда: Київ
Дід Мороз – це не позитивний персонаж.
У східнослов’янській міфології Дід Мороз – це уособлення зимового бога Смерті,
а Снігуронька – замерзла дівчина, яку приносили в жертву .. Дід Мороз повелитель крижаного холоду і заметілі - зла істота.
На той час, коли на болотах народилася ця легенда , його боялися і ненавиділи!
Зима була періодом голоду і холоду при -50!
Він же ходив від села до села від хутору до хутору і після його візиту,як правило, залишалися .......тільки обмерзлі трупи людей і скота!
Для того щоб захистити своє селище від жахливого візиту, друїди приносили лютому божеству загальну жертву -в мороз роздягали і прив'язували до дерева голу дівчину.
Щороку!
Так вони вірили , що МОРОЗ не знищить їх і їхнє господарство! Саме її замерзлий, покритий інеєм труп і став прообразом Снігуроньки, що тінню супроводжує Діда Мороза.
Діда Мороза придумав організатор Голодомору!
В 1935 році з'явилася теза, яку озвучив один із соратників Йосипа Сталіна Павло Постишев про те, що потрібно організовувати..святкування Нового року за новими радянськими традиціями.
І тоді з'явився цей Дід Мороз.
Ідеологи Діда Мороза надихнулися образом монстра, яким до того лякали українських дітей.
Святому Миколаю – понад 1700 років, а Діду Морозу – всього 85.
Добре що в Українців є наш прототип ..наш св. Миколай та добрий Санта, який, замітьте, в західній літературі, ніколи не ходив з молодими дівчатками!


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 19 дек 2023, 19:16 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2012, 19:48
Сообщения: 1499
Откуда: Киев
Слава Ісусу Христу!
Слава українським воїнам!

19 грудня Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Іллі Муромця Києво- Печерського, у Ближніх печерах.
Це ж якого Іллі Муромця? Знаємо лиш одного Іллю Муромця, богатиря з давньоруських билин і картини Віктора Васнецова. Так, це саме той Ілля Муромець, той, що посередині в знаменитій картині. Ба більше, знаємо про нього переважно з тих же билин, бо нема його канонічного житія, навіть у Києво-Печерському патерику, а в інших джерелах про святого згадано дуже скупо.

Імовірно, жив Ілля між 1148 і 1203 роками, тобто 55 літ. Де спершу – точно не відомо: чи то в селі Карачаров поблизу міста Муром у теперішній Росії, чи (що набагато ймовірніше) в с. Карачаєв біля Муровська на Чернігівщині. Є гадка, що він був незаконнонародженим сином Ярослава Мудрого. Перших 33 роки провів у хаті на печі, бо не міг ходити, хоча був кремезним.

Одного ж разу до хати зайшли «каліки перехожі» (так тоді називали прочан) і попросили води. «Я не можу вам подати води, бо не можу ходити», – відповів Ілля. – «Встань і подай нам води!» – грізно наказали дивні гості. Тоді недужий раптом відчув силу в ногах, встав і подав їм води. «А тепер сідлай коня, їдь у Київ, бо твоєї оборони жде князь, Руська земля і віра християнська».
Подальші події ми теж знаємо лише з художніх творів – наших билин (їх про Іллю Муромця найбільше) та навіть давньогерманських саг (там він зветься руським витязем Іліасом). Однак вчені за легендарною оболонкою вбачають реальні факти. Так, перемога Іллі над Солов’єм Розбійником – це боротьба з грізним ватажком лиходіїв, що багато літ не давав спокою добрим людям попід Києвом. Битва з Ідолищем Поганим – то, ймовірно, відгомін звитяги Іллі над якимось племенем чи народом, що тримались язичництва й загрожували стольному граду.

Багато разів перемагав Муромець, багато разів бував і побитий, посічений. Одного ж дня вирішив полишити ратне діло й посвятити решту життя спасінню душі. Він роздав своє майно вбогим і пішов у ченці Феодосієвого монастиря, теперішньої Києво-Печерської лаври. Мабуть, недовго підвизався чорноризцем і загинув під час чергового зруйнування обителі половцями. Однак по смерті Господь сподобив його тіло нетлінністю. Молитвою біля його мощей зцілилось немало людей від різних недуг. Був похований у Софійському соборі в дорогому саркофазі як особа вельми знатного походження, а згодом останки перенесли в Лавру, де вони покояться й донині.

Коли за радянських часів Лавра була музеєм, учені двічі досліджували мощі Іллі Муромця, створили його скульптурний портрет. Виявили, що то був чоловік міцної статури, на зріст справжній богатир – до 180 сантиметрів, адже люди середньовіччя були набагато меншими за нас з вами. Він довго хворів, мабуть, на поліомієліт, мав множинні переломи від ударів зброєю.
Але не тільки військові подвиги Іллі важливі для нас, його далеких нащадків, а насамперед подвиги духовні.

Бо ж недарма митрополит Петро (Могила) в 1643 році причислив Іллю Муромця до сонму Божих угодників, а в акафісті всім преподобним печерським співається: «Радуйся, Ілле, бо за подвиги стриманості й безстрашності ти в благодать зодягнувся».
Принагідно, вітаю хлопчиків та чоловіків, які носять ім'я - ІЛЛЯ, з днем небесного покровителя. Будьте здорові!


Вложения:
Ілля Муромець.jpg
Ілля Муромець.jpg [ 48.53 КБ | Просмотров: 67 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
 Заголовок сообщения: Re: ПОБОЛТАЕМ? :)
СообщениеДобавлено: 23 дек 2023, 08:38 
Не в сети

Зарегистрирован: 29 мар 2023, 10:04
Сообщения: 9
Откуда: Київ
Підпишіть будь ласка.

https://petition.president.gov.ua/petition/210388


Вернуться к началу
 Профиль  
          
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2652 ]  На страницу Пред.  1 ... 262, 263, 264, 265, 266  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 103

.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron

-